Hale przemysłowe

Firma ART Building oferuje kompleksowe wykonawstwo hal przemysłowych obejmujące projektowanie, Generalne Wykonawstwo oraz sporządzanie kompleksowej dokumentacji budowlanej, wykonawczej i powykonawczej. Zrealizowaliśmy już sporą ilość hal o funkcji produkcyjnej z wielu dziedzin przemysłu.

Projekt rozpoczynamy od dogłębnej analizy technologii produkcji do której dostosowujemy wszystkie elementy architektury i konstrukcji. W trakcie pracy i rozwijania koncepcji wspomagamy Klienta, pomagając mu precyzować jego potrzeby i wymagania, przedstawiamy nasze sugestie oraz propozycje, a następnie wspólnie szukamy najlepszych rozwiązań. Projektując zapewniamy integralność hali przemysłowej z częścią socjalną budynku jednocześnie pamiętając o ich odrębności funkcyjnej. Na każdym etapie inwestycji staramy się przewidywać kierunki rozbudowy obiektu, aby umożliwić jego przyszłe zmiany.

Hale przemysłowe ze względu na swoją funkcję i specyfikę obciążeń wymagają odrębnego podejścia do budowy. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, sugerujemy Inwestorowi możliwe zmiany prowadzące do optymalizacji elementów hali i zmniejszenia kosztów budowy przy zachowaniu pierwotnych założeń architektonicznych. Najważniejszym elementem, który determinuje całą resztę działań zarówno na wstępnym etapie jak i późniejszym, wykonawczym jest technologia budowy hal przemysłowych. Zarówno fundamenty, posadzka jak i wszystkie instalacje wewnętrzne są dostosowane właśnie pod urządzenia i maszyny, które docelowo się w niej znajdą.

Wysoki komfort użytkowania zapewniamy poprzez dobór innowacyjnych materiałów wykończeniowych i izolacyjnych, zastosowania niskoemisyjnego szkła w fasadach budynku oraz zastosowania innowacyjnych systemów z zakresu ogrzewania, zaawansowanej wentylacji i klimatyzacji. Proponowane rozwiązania wpływają na komfort pracy oraz  niskie koszty eksploatacji.

W trakcie procesu montażu hal przemysłowych szczególną uwagę zwracamy na zachowanie odpowiedniej kolejności wykonywania robót oraz harmonogram. Często zdarza się, że wprowadzenie technologii produkcji wymaga pozostawienie fragmentu ścian czy dachu w stanie umożliwiającym wprowadzenie urządzeń i następnie ich późniejszy montaż i dokończenie. Zawsze przy budowie hal zwracamy dużą uwagę na estetykę wykonania tworząc najwyższej jakości detale architektoniczne i konstrukcyjne. Hale utrzymujemy w nowoczesnym stylu, czyniąc je wizytówką każdej nowoczesnej firmy. Styl wykończenia obiektu może również nawiązywać do jej asortymentu, logotypu lub filozofii działania.

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się