Projektowanie hal

ART Building oferuje projekty obiektów przemysłowych dla różnych dziedzin gospodarki. Projektujemy obiekty wyjątkowe, które doskonale wpisują się w już istniejące otoczenie, są nowoczesne i wyróżniają się designem. Pracujemy zgodnie z aktualnymi trendami uwzględniając przy tym lokalne wymagania i indywidualne oczekiwania inwestorów. Wykonujemy projekty obiektów przemysłowych opartych na konstrukcjach stalowych lub żelbetowych, w tym m.in.: hale stalowe, przemysłowe, magazynowe, hale produkcyjne, handlowe, logistyczne, sortownie, mroźnie i chłodnie. Na każdym z etapów pracy nasi projektanci konsultują rozwiązania z oczekiwaniami klientów. Dzięki temu powstają obiekty w pełni zgodne z wymaganiami inwestorów. Z najwyższą starannością dobieramy materiały budowlane i wykończeniowe dbając zarówno o bezpieczeństwo jak i estetykę obiektów. Doskonale wyszkoleni, kreatywni projektanci dysponujący bogatą wiedzą techniczną i najnowszym sprzętem służą swoim doświadczeniem i doradztwem.

Przy obecnym sposobie wznoszenia obiektów tj. zaprojektuj i wybuduj, Pracownia Projektowa jest w stanie bardzo szybko dostarczyć kompletną dokumentację wielobranżową, architektoniczną jak również wykonawczą konstrukcji żelbetowych, stalowych i projektów lekkiej obudowy.

Wspieramy Inwestorom począwszy od analizy terenu, możliwości zabudowy,  wykonanie koncepcji architektonicznych, pomagamy również w składaniu wniosków o Warunki Zabudowy, a następnie jesteśmy w stanie sprawnie i szybko zrealizować dokumentację do pozwolenia na budowę.

Firma ART Building projektuje hale różnego typu, w tym:

Ta strona wykorzystuje pliki COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie z obecnymi ustawieniami przeglądarki.
Zgadzam się